Bebiko 1

Mleko modyfikowane dla niemowlaków Bebiko 1

Większość młodych mam marzy o tym, aby zaraz po urodzeniu przystawić swoje maleństwo do piersi i móc zacząć karmić je naturalnie. Niestety, nie wszystkie kobiety mają taką możliwość. Czasem bierze się to z powodu braku pokarmu, a czasem z nieumiejętności malucha do ssania. W takich przypadkach pozostaje już tylko jeden ratunek – przejście na mleko modyfikowane Bebiko 1.

Od jakiego czasu można zacząć karmić dziecko mlekiem modyfikowanym?

Bebiko 1Jak twierdzą specjaliści, nie ma dolnej granicy wieku, od którego można karmić mlekiem modyfikowanym, a to oznacza, że można je podawać maleństwu już od chwili urodzenia. Należy jednak dokładnie przestrzegać zalecanych dawek i pór karmienia, tak aby młodemu organizmowi zapewnić komplet potrzebnych do wzrostu składników odżywczych. W przypadku noworodka niebezpieczne może okazać się zarówno niedokarmienie, jak i przekarmienie małego brzuszka.

Co to jest Bebiko 1?

Jest to produkt przeznaczony dla najmłodszych dzieci. To mleko modyfikowane może być podawane od momentu narodzin jako uzupełnienie lub całkowite zastąpienie naturalnego pokarmu. Jednak wszelkie decyzje z tym związane powinny być podejmowane w ścisłym porozumieniu z lekarzem prowadzącym. Mleko modyfikowane zawiera komplet potrzebnych składników odżywczych i jest w stanie w pełni zapewnić potrzeby żywieniowe niemowlaka. Mleko modyfikowane można kupić niemal w każdej aptece na terenie całego kraju.