Poduszka do karmienia babci Dany – poznaj ten niezwykły produkt dla karmiących mam!

Każda młoda mama wie doskonale, jak bardzo trzeba uważać przy karmieniu niemowlaka, aby nie doszło do uszkodzenia jego przecież tak kruchego ciała. Znacznie łatwiej jest jednak o to w przypadku, gdy pod ręką znajduje się odpowiednio przystosowana do karmienia poduszka.

Poduszka, która skradła serce karmiących mam!

Niezwykle dużą popularność uzyskał w ostatnich miesiącach produkt o nazwie Kura babci dany poduszka do karmienia. Posiada on swoją jakże ciekawą historię. Otóż, babcia Dana uszyła dla swojego synka poduszkę w kształcie kury, z okazji świąt Bożego Narodzenia. Natychmiast jednak podkradały mu ją jego dzieci oraz pozostali członkowie rodziny, którzy byli zachwyceni nową poduszką. W ten sposób stała się ona największą atrakcją rodzinnych świąt. Dzisiaj każda rodzina może mieć taką poduszkę we własnym domu!

poduszka kura babci dany
Źródło zapożyczonego zdjęcia: http://bobomio.pl/kura-babci-dany-poduszka-do-karmienia-teal-indian-zoo

Co sprawiło, że poduszka tak się wszystkim spodobała?

Co takiego spowodowało jednak, że wszyscy byli tak zachwyceni kurą babci Dany? Poduszka do karmienia podarowana przez nią była przede wszystkim niezwykle miękka i przyjemna w dotyku. Współczesne mamy decydując się na ten produkt, otrzymują poduszkę wykonaną z ekologicznego materiału pluszowego, który wykazuje właściwości antyalergiczne. Posiada ona – jak każda kura – atrakcyjny grzebień, który przypadnie do gustu niejednemu dziecku. Dodatkowo poduszka jest pozbawiona wszelkich niebezpiecznych elementów, dlatego maluchy mogą bez żadnych obaw swoich rodziców przytulać się do niej.

Jak wiemy z historii poduszki babci Dany, była ona również rozchwytywana przez dorosłych mieszkańców domu. Do dzisiaj każdy rodzic może wykorzystywać jej wyjątkowe walory, podczas oglądania telewizji, czy też w trakcie dalekiej podróży samochodowej.

One thought to “Poduszka do karmienia babci Dany – poznaj ten niezwykły produkt dla karmiących mam!”

Komentarze są zamknięte.